Haber Detayı
21 Ekim 2019 - Pazartesi 11:09 Bu haber 7544 kez okundu
 
ZİLELİLER KIZILCAHAMAM DA BULUŞUYOR
- Haberi
ZİLELİLER KIZILCAHAMAM DA BULUŞUYOR

Zileliler 25 Ekimde Kızılcahamam'da Buluşuyor

 

Zilelilerin bu yılki  Kızılcahamam Toplantısı 25 Ekimde Yapılıyor.

 

Merkezi İstanbul’da bulunan İstanbul Zileliler Yardımlaşma Derneğinin Geleneksel  Kızılcahamam Toplantısı Toplantısı 25-27 EKİM tarihlerinde yapılacak.

 

Her yıl Ankara’nın Kızılcahamam ilçesinde Patalya  Termal Tesislerinde yapılan Zileliler Toplantılarının bu yıl 22. si düzenleniyor.

İstanbul Zileliler Yardımlaşma Derneğinin geleneksel PATALYA Termal Tesislerinde ki  Toplantısına  isteyen herkes katılabiliyor.

 

Özellikle  Zile dışında yaşayan Zilelilerin rağbet ettiği  Kızılcahamam Patalya Termal tesislerinde yapılan bu  toplantılar genel olarak her yılın mayıs ayının son haftasında yapılıyor idi. Toplantı ilk defa bu yıl Ekim ayında yapılacak.

 

 

 

Kızılcahamam toplantılar vesilesi ile bir araya gelen Zileliler eski dostları ile hasret giderme fırsatı buluyorlar. Hasret gideriyor.

Toplantılara Mahalli İdarecilerin yanı sıra milletvekilleri, bürokratlar, politikacılarda katılıyor.

Toplantılar sırasında yapılan panellerde Zile ve Zile’nin sorunları  konuşuluyor. Zile’nin gelişmesi için projeler üretilmeye çalışılıyor. 

Zile Belediye Başkanı Şükrü Sarğın'ın kızılcahamam toplantısına  ilk defa belediye başkanı sıfatı ile katlacak olması bu yıl ki toplantıya ayrı bir önem kazandırıyor. Toplantıda önemli kararların alınması bekleniyor.

Kızılcahamam Toplantılarını devam ettirme karalılıklarından dolayı  Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sevda Özaçık ve kurul üyelerini kutluyorum.

 

 

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da  Cuma-Pazar günleri arasında üç gün olarak düzenlenen  toplantıya katılmak isteyenlerin dernek  yöneticileri ile  iletişim kurmaları veya  aşağıda belirttiğimiz telefonları arayarak otelden yer ayırtmaları, isimlerini kayıt ettirmeleri gerekiyor.

Başkent Üniversitesinin sahibi olduğu Kızılcahamam Patalya Termal Tesisleri toplantı için Zilelilere özel indirimli fiyat tarifesi uyguluyor.

 

 

Toplantıya katılanlar isterlerse Patalya oteli yönetiminin Zileliler Derneğine sağladığı özel indirimli fiyat ile daha uzun süreli konaklama yapabiliyorlar.

 

 

Patalya Oteli yönetiminin bu yıl İstanbul Zileliler Yardımlaşma Derneğine uyguladığı  özel indirimli tarifeye göre; Katılımcılar çift kişilik odalarda  kişi başına 200 Lira ödeyecekler. Ayni odada tek kişi olarak kalmak isteyenler ise 260 Lira konaklama bedeli ödenecekler.

Toplantıya katılmak isteyenler İstanbul Zileliler Yardımlaşma Derneğinin Genel Sekreteri;  

Feyzi Kılıç ile  0506 582 7760 numaralı telefondan irtibat kurabilirler.

 

Zile Sitesi ve Hulusi Serezli adına Yönetim Kurulu Başkanı Sevda Özaçık 'in şahsında tüm emeği geçenleri kutluyor, başarılı bir toplantı olmasını  temenni ediyoruz.

 

 

Toplantının  3 günlük program şöyle :

25  Ekim Cuma        :    Yöresel Saz gecesi

26  Ekim Cumartesi  :  Havuz Başında Piknik

                                    :   Panel

                                    :  Kokteyl

                                    :  Gala Yemeği ( Müzikli

27 Ekim Pazar            : Ormanda Sabah Yürüyüşü

                                   Kahvaltı

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: ZİLELİLER, KIZILCAHAMAM, DA, BULUŞUYOR,
Yorumlar
Haber Yazılımı