Haber Detayı
27 Ekim 2015 - Salı 14:07 Bu haber 4318 kez okundu
 
SEROTO ANONİM ŞİRKETİ AŞURE DAĞITTI
HAYIRLARA VESİLE OLSUN
ZİLE HABERLERİ Haberi
SEROTO ANONİM ŞİRKETİ AŞURE DAĞITTI

Şehrimizin lider ticari kuruluşlarından Seroto Anonim Şirketi Muharrem ayı dolayısı ile Zilelilere aşure dağıttı. Seroto Anonim Şirketi’nin aşure ikramı salı gününe rastlayınca sebze pazarına gelen kalabalığın da etkisi ile dağıtılan aşure kısa sürede tüketildi.

Seroto Anonim Şirketinin Zahire Pazarı karşısında bulunan iş yerinde mağaza önüne konulan bir kazan aşure şirket personeli ve aşureyi pişiren aşçı tarafından yoldan geçenlere ikram edildi. Yaklaşık 1.500 kişi tarafından tadılan aşure tat ve lezzeti ile de yiyenlerin beğenisini kazandı.

 

 

Seroto Anonim Şirketi tarafından; Muharrem ayı anısına dağıtılan aşureye Zileliler yoğun gösterdi.  Koca kazan dolusu aşure kısa sürede tüketildi.  

Konu ile ilgili olarak bilgisine başvurduğumuz Seroto Anonim Şirketi sahibi Hulusi Serezli: “Mübarek Muharrem ayının manevi ortamına şirket olarak bizim de bir katkımız olsun istedik. Bu amaçla hemşerilerimize aşure ikramında bulunduk. Seroto A.Ş. olarak bu mübarek ayın şehrimize ve ülkemizde hayırlara vesile olmasını diliyoruz.“ dedi

 
 

 

 

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: SEROTO, ANONİM, ŞİRKETİ, AŞURE, DAĞITTI,
Yorumlar
Haber Yazılımı