Haber Detayı
19 Ekim 2015 - Pazartesi 20:41 Bu haber 5933 kez okundu
 
SEROTO A.Ş. TRAKTÖR EKİPMAN VE İŞ MAKİNELERİNİ TANITTI
Lider Şirket Yine Yaptı
ZİLE HABERLERİ Haberi
SEROTO A.Ş. TRAKTÖR EKİPMAN VE İŞ MAKİNELERİNİ TANITTI

New Holland Bölge bayisi Seroto Anonim Şirketi satışını yaptığı New Holland marka Traktör, Biçerdöver ve İş makinelerini tanıtmak amacı ile tanıtım günü ve tarla tatbikatı düzenledi.

16.10.2015 Cuma günü Çekerek yolu üzerinde bulunan Dericioğlu tesislerinin yanında yapılan organizasyona katılım büyük oldu. 

Program için Zile’ye gelen New Holland fabrikasının özel FUAR TIR’ı da güne ayrı bir renk kattı. Misafirler özel gösteri Tırının bir salonu andıran platformunda oturup içeceklerini yudumlarken traktörleri izleme imkânı buldular.

Çiftçiler 48 HP den 160 HP beygir gücüne kadar değişen çeşitli büyüklükteki traktörler ile sürüm yaparak traktörleri deneme imkân buldular.

160 ve 140 beygir gücündeki dev traktörleri izleyen çiftçiler traktörlerin üstün performansları karşısında hayranlıklarını gizleyemediler.

Tatbikatta dörtlü 12 numara pulluk ile sürüm yapan 48 HP gündeki yeni çıkan T480 çift çeker traktör; 48 Beygir gücünde olmasına rağmen üstün yeteneği ile çiftçileri taktirini topladı.

Tanıtımı düzenleyen Seroto A.Ş. katılan yaklaşık 500 - 600 kişi civarında ki misafirine; döner, ayran ve tatlıdan oluşan bir menü ile çay, ayran ve meşrubat ikram etti.

Traktör gösterilerinin ardından katılımcılara verilen kura numaralarına piyango çekilişi yapıldı.  Hediye olarak,  motor yağı antifriz, promosyon çantası ve filtre gibi hediyeler verildi.

Tatbikat alanında sergilenen 5.80 Biçerdöver ve B115B iş makinalarını ilgi ile izlendi.

Tanıtım toplantısından memnun olarak ayrılan çiftçiler Seroto Anonim Şirketi sahibi Hulusi Serezli’yi kutladılar. Çiftçiye ve Zile’ye yaptığı katkıdan dolayı teşekkür ettiler.

 

 

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: SEROTO, A.Ş., TRAKTÖR, EKİPMAN, VE, İŞ, MAKİNELERİNİ, TANITTI, ,
Haber Videosu
Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı