Haber Detayı
23 Şubat 2016 - Salı 14:39 Bu haber 10696 kez okundu
 
Seroto A.Ş Yine Vergi Rekortmeni Oldu.
ZİLE HABERLERİ Haberi
Seroto A.Ş Yine Vergi Rekortmeni Oldu.

Seroto A.Ş yine Vergi Rekortmeni Oldu.

Vergi haftası dolayısı ile çeşitli etkinlikler düzenleyen Zile Vergi Dairesi; Gelir vergisinde dereceye giren mükelleflere teşekkür belgesi verdi.

Zile Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş, Zile Vergi Dairesi Müdürü Saadettin Coşkun ile birlikte dereceye giren mükellefleri iş yerlerinde ziyaret ederek teşekkür ettiler.

2014 yılında Kurumlar Vergisinde Zile’de en yüksek vergiyi veren mükelleflerin arasında 3. sırasında yer alan;  Ayni Zamanda "Zile Sitesi" nin de sahibi olan Hulusi Serezli' nin şirketi ; Seroto Traktör Ticaret Anonim Şirketi’nin belgesini Zile Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş ve Zile Vergi Dairesi Müdürü Saadettin Coşkun birlikte verdiler.

 

 

 

 

 

New Holland Traktör ve Biçerdöver ana bayisi olan Seroto Traktör Ticaret Anonim Şirketi ‘nin ödülü Zile Kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş tarafından bir demet çiçek ile birlikte, Yönetim kurulu başkanı Hulusi Serezli’ye verildi.

Seroto’nun  Zahire Pazarı karşısındaki iş yerinde yapılan mütevazi ödül töreninde Hulusi Serezli'ye sunulan  teşekkür belgesinde aşağıda ki cümleler yer alıyor.

“Sayın Seroto Traktör Ticaret A.Ş.

2014 yılı Kurumlar Vergisi beyanında 3 üncü sırada en yüksek vergi veren mükellefimiz olarak: Ticari hayatınızda bundan sonraki yıllarda da başarılı olmanız dileğiyle teşekkür ederim.

Erdoğan Turan Ermiş

Zile Kaymakamı"

 

 

 

 

Seroto A.Ş. nin belgesini Hulusi Serezli’ye veren Zile kaymakamı Erdoğan Turan Ermiş  “Başarılarınızın devamını diliyorum” Dedi.

Seroto Anonim Şirketi adına teşekkür belgesini teslim alan Yönetim Kurulu Başkanı Hulusi Serezli ise tören sırasında şunları söyledi.  “Seroto Anonim Şirketi ve Serezli Ailesi olarak uzun yıllardır Zile’de en çok vergi veren kurumların başında  yer alıyoruz. Bundan dolayı gururluyuz.  Bizi bu belge ile onurlandıran ilgililere teşekkür ediyorum.” Dedi.  

 

Zile’de 2004 yılında Kurumlar vergisine dereceye giren mükellefler sıralaması şöyle;

1.     Zela Tekstil Ltd. Şti.

2.     Zile Sebat Ltd. Şti

3.     SEROTO A.Ş.

4.     Sarmet-San Ltd. Şti

5.     Özkaleli Ltd. Şti.

6.     Sesveren Ltd. Şti.

7.     Topçuoğlu A.Ş.

8.     Karahasanlar Ltd.Şti.

9.     Zile Aktif Mimarlık Ltd. Şti.

​10.   Serezliler A.Ş.

 

 

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: Seroto, A.Ş, Yine, Vergi, Rekortmeni, Oldu.,
Yorumlar
Haber Yazılımı