Haber Detayı
28 Mart 2015 - Cumartesi 15:01 Bu haber 3444 kez okundu
 
Önder Kuruluştan Yeni Bir Hizmet Daha
Seroto Anonim Şirketi New Holland İş makinelerinin satışına başladı
ZİLE HABERLERİ Haberi
Önder Kuruluştan Yeni Bir Hizmet Daha

Seroto Traktör Ticaret Anonim Şirketi New Holland İş makinelerinin  satışına başladı
Şehrimizin ve bölgemizin önder kuruluşlarından olan Seroto Traktör Ticaret A. Ş. İş makineleri pazarına da giriş yaparak  kurumsal kimliğine yeni bir boyut daha  eklemiştir.
Seroto A.Ş. Dünyanın en büyük iş makinesi üreticilerinde olan  NEW HOLLAND CONSTRUCTION iş Makinelerinin  Bölge bayiliğine başlamıştır.

Seroto A.Ş. kurulduğu 1964 yılından bu güne kadar, Tarım sektoründe  edindiği 50 yıllık  bilgi birikimini  yeni bir alana  daha taşıyıyor. Seroto A.Ş.  bundan böyle “ New Holland Construction” markası ile inşaat  sektörüne destek olacak.

Türk Traktör A.Ş. ve Newhollad İş Makineleri ile bayilik sözleşmesi imzaladıklarını belirten Seroto A.Ş. yetkilisi Hulusi Serezli  “Aldığımız bu yeni bayilik ile bölgemize ve hemşerilerimize yeni  bir alanda daha hizmet edebilmek imkanı bulacağız.

Servisimizi kurduk. Tanıtım amacı ile  peşinatsız  olarak  satışlara başladık. Aylık ve yılda bir ödemeli olarak  4 yıla kadar vade yapıyoruz. Banka ve Lease imkanlarımız var.   Yedek parça konusunda hiçbir sıkıntımız olmayacak. Çünkü Bu markanın arkasında KOÇ Grubu ve Seroto A.Ş. var “  Dedi.

İş Makineleri alanında ki   110 yılı aşkın geçmişi ile  sektörün en  önde gelen markalardan  biri olan New Holland;  İtalya ve Amerika’da üretimi yapılan son teknoloji ürünlerin çoğunluğunda grup şirketlerinden olan Fiat Power Train’in ürettiği son nesil verimli motorlar kullanılıyor.

Fiat Power Train, yılda 3 milyon adete yakın motor üreterek bu alanda dünyanın en ileri gelen üreticilerinden biri konumunda bulunuyor ve bu gücünü New Holland iş makinelerine aktarıyor.

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: Seroto, Anonim, Şirketi, New, Holland, İş, makinelerinin, satışına, başladı
Yorumlar
Haber Yazılımı