Haber Detayı
10 Aralık 2018 - Pazartesi 10:18 Bu haber 13148 kez okundu
 
MHP Adayı Ali Özgan
ZİLE HABERLERİ Haberi
MHP Adayı Ali Özgan

 

Ali Özgan Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zile Belediye Başkan Adayı Oldu

 

 

 

Milliyetçi Hareket Partisi  Türkiye çapında  12’si il olmak üzere 152 belediye başkan adayını daha belirledi.  Açıklanan listede Zile belediye başkanı adayının ismide belli oldu.

Buna göre;  Milliyetçi Hareket Partisinin kesinleşen Zile Belediye Başkan adayı; Ali Özgan oldu.

İstanbul Üniversitesi Fen Edebiyat Fakultesi mezunu olan Ali Özkan ZİLE Fevzi Çakmak Ortaokulu müdürlüğü görevinde bulunuyordu.

Milliyetçi hareket Partisi Zile İlçe Başkanlığı  10.12.2018 ( Bugün ) Akşam 17.30 da Zile Parti merkezinde bir basın toplantısı düzenlendiğini  duyurdu. 

MHP Zile İlçe Başkanı Ahmet Ziraatçi; "Akşam parti merkezimizde yapacağımız toplantıda,  adayımız Ali Özkan'ı  seçmenlere tanıtılacağız. Belediye Başkan adayımız  Ali Özkan toplantıda  da   Zile'de gerçekleştirmek istediği  projeler hakkında seçmenlere  bilgi verecek. Basın mensupları ile seçmenlerin sorularını cevaplandıracak." Dedi.

 

Zile Sitesi ve Hulusi Serezli adına, Ali Özgan’ı kutluyor, başarılar diyoruz.

 

Ali Özgan Kimdir

 

1978 yılında Zile'de doğdu. İlk ve orta öğrenimi Zile'de  tamamladı. Yüksek Öğrenimini İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakultesi Tarih bölümünde 1994 -1998 yılları arasında tamamladı.

2000 yılında İlk atama olarak Zile Karşıpınar İlköğretim Okulu'nda Sosyal bilgiler öğretmeni olarak göreve başladı. Sırasıyla Atatürk İlk Öğretim okulu ve Necmi Muammer Ortaokulunda öğretmenlik görevine devam etti.

2014 yılında Hüseyin Gazi Ortaokulunda müdür yardımcılığı görevine başladı. 2015 - 2017 yıllarında Zile ilçe Milli Eğitim müdürlüğünde şube nmüdürü olarak görev yaptı. Fevzi Çakmak Ortaokulunda  müdürlük ve son olarakta Cumhuriyet Ortaokulunda halen müdür olarak görev yapmakta.

Evli.  Ayşe Zümra isminde bir kızı , Gökalp Adem, Göktuğ Recep ve Mehmet Yusuf isminde 3 oğlu var.

 

 

 

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: MHP, Adayı, Ali, Özgan,
Yorumlar
Haber Yazılımı