Haber Detayı
11 Temmuz 2013 - Perşembe 14:05 Bu haber 4635 kez okundu
 
SEROTO'da DEĞİŞİM ve YENİLENME
Türk FİAT ve New Holland markalı ürünleri pazarlayarak 50 yıldan beri bölgeye hizmet veren, Seroto A.Ş. Yenilenen tecrübeli, uzman kadrosu ve güçlü sermaye yapısı ile daha nice yıllar hizmet vermeye hazırlanıyor.
ZİLE HABERLERİ Haberi
SEROTO'da  DEĞİŞİM ve YENİLENME

Şehrimizin ilk otomotiv şirketlerinden SEROTO A.Ş. ‘nin yönetim ve ortaklık yapısında önemli değişiklikler yapıldı.

Şirketin kurucu ortaklarından olan yönetim kurulu başkanı Hulusi Serezli'nin  mevcut azınlık hisselerini satın  aldı.

Seroto Traktör Ticaret Anonim Şirketinin çoğunluk hisselerinin sahibi ve kurucusu olan Hulusi Serezli Seroto A.Ş. nin  tamamının sahibi oldu.

Seroto A.Ş kadrosuna aldığı yeni personeller ile daha güçlü bir idari yapıya kavuştu. Böylelikle Seroto A.Ş. de yeni bir dönem başlamış oldu.

Türk FİAT ve New Holland markalı ürünleri pazarlayarak 55 yıldan beri bölge çiftçiletine hizmet veren, Seroto A.Ş.  Yenilenen, kadrosu ve güçlü sermaye yapısı ile  daha nice yıllar hizmet vermeye hazırlanıyor.

Şirketlerinde yapılan değişiklikler hakkında bilgisine başvurduğumuz Seroto A.Ş. Yönetim kurulu Başkanı Hulusi Serezli; özetle şunları söyledi.

” Zile’de Ticaret odası olmadığı için 1923 yılında Amasya Ticaret Odasına kayıt olarak ticarete başlayan babamız Şükrü Serezli’nin bize miras bıraktığı ilkeli, dürüst ticaret anlayışından bu güne kadar ayrılmadık. Zile’nin yaşayan en eski ticari işletmeleri olan şirketlerimiz  yarım asırdan fazla bir zamandır hizmet veriyor. Yıllardır günün değişen şartlarına uyum sağlayarak yolumuza  devam ederek bu günlere geldik. Kendini yenileyemiyenin  gerileyeceğini  biliyoruz. Yıllardır Zilenin en çok vergi veren en başarılı şirketlerinden biriyiz.   

Kardeşim Tekin Serezli ile birlikte her zaman kurumsallaşmaya  ve paylaşıma önem verdik. Kurumsallaşamayan şirketlerin kalıcı ve başarılı olamadığını bir gerçektir. Şİrketimizin bizlerden sonra da yaşamasını  istiyoruz.  Dedi.

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: SEROTO'da, , DEĞİŞİM, ve, YENİLENME,
Yorumlar
Haber Yazılımı UA-5724924-2