Haber Detayı
21 Aralık 2018 - Cuma 16:26 Bu haber 8083 kez okundu
 
Ali Özkan Projelerini Anlatıyor
ZİLE HABERLERİ Haberi
Ali Özkan Projelerini Anlatıyor

 

Milliyetçi Hareket Partisi Zile Belediye Başkan Adayı Ali Özgan Zile’de seçmenleri ziyarete başladı.

Parti yöneticilerinden oluşan kalabalık bir heyet  ile birlikte gezilerine devam eden,  Milliyetçi Hareket Partisi Zile Belediye Başkan Adayı Ali Özgan;  Belediye başkanı seçilince gerçekleştirmek istediği  projeleri hakkında seçmenlere bilgi veriyor.  

Milliyetçi Hareket Partisi  Belediye başkan adayı Ali Özgan şehir gezileri gezileri sırasında Web sitemizin sahibi Hulusi Serezli’yi de ziyaret etti.
Hulusi Serezli’ye seçim çalışmaları hakkında bilgi veren Ali Özkan;

 

Sosyal ve kültürel, yaşam, ulaşım, istihdam, ticaret, imar tarihi doku ve  peyzaj  alanları ile Tarım, Hayvancılık, küçük atölyeler , kadın ve engellilerin konuları ile daha pek çok hayati konuda projeleri olduğunu belirterek; Biz istişareye ve ortak aklın birliğine inanan  bir toplumuz.

 

"Bu amaçla  “Zile için benim de bir fikrim var.”  Projesini başlatıyoruz. Bu konuda herkesten fikir ve öneriler bekliyoruz." Dedi.

 

Güzel Günlere hep birlikte.  El ele, gönül, gönüle ulaşmak dileği ile yola çıktıklarını söyleyen; Ali Özgan. Hemşerilerimize:  Ulaşılabilir,  Şeffafi Güvenilir Bir Belediye. Vadediyoruz.

 

Hemşerilerimize ;   "BİZİMLE YÜRÜ ZİLE "   Diyoruz. Dedi.

 

 

 

Ali Özgan Kimdir

 

1978 yılında Zile'de doğdu. İlk ve orta öğrenimi Zile'de  tamamladı. Yüksek Öğrenimini İstanbul Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakultesi Tarih bölümünde 1994 -1998 yılları arasında tamamladı.

2000 yılında İlk atama olarak Zile Karşıpınar İlköğretim Okulu'nda Sosyal bilgiler öğretmeni olarak göreve başladı. Sırasıyla Atatürk İlk Öğretim okulu ve Necmi Muammer Ortaokulunda öğretmenlik görevine devam etti.

2014 yılında Hüseyin Gazi Ortaokulunda müdür yardımcılığı görevine başladı. 2015 - 2017 yıllarında Zile ilçe Milli Eğitim müdürlüğünde şube nmüdürü olarak görev yaptı. Fevzi Çakmak Ortaokulunda  müdürlük ve son olarakta Cumhuriyet Ortaokulunda halen müdür olarak görev yapmakta.

Evli.  Ayşe Zümra isminde bir kızı , Gökalp Adem, Göktuğ Recep ve Mehmet Yusuf isminde 3 oğlu var.

 

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler: Ali, Özkan, Projelerini, Anlatıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı