Haber Detayı
12 Mayıs 2015 - Salı 16:34 Bu haber 4112 kez okundu
 
Zileliler Kızılcahamam'da Toplanıyor
ZİLE HABERLERİ Haberi
Zileliler Kızılcahamam'da Toplanıyor

İstanbul Zileliler Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği geleneksel Kızılcahamam Toplantısı 22-25 Mayıs tarihleri arasında  Kızılcahamam'da  PATAYA Termal otelde yapılacak

Ankara’nın Kaplıcaları ile ünlü Kızılcahamam ilçesinde düzenlenen geleneksel hale gelen Kızılcahamam Toplantısının bu yıl on yedincisi yapılıyor. Toplantıya isteyen herkes katılabiliyor.

Kızılcahamam toplantılarında bir araya gelen Zileliler bu vesile ile eski dostlar ile hasret gidermenin yanında Zile’yi de konuşma fırsatı buluyorlar.

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da  Cuma-Pazar günleri arasında iki gün olarak düzenlenecek olan toplantıya katılmak isteyenlerin dernek  yöneticileri ile  iletişim kurmaları veya  aşağıda belirttiğimiz telefonlardan  yer ayırtarak isimlerini kayıt ettirmeleri gerekiyor.

Toplantıya katılanlar isterlerse  Patalya oteli yönetiminin Zileliler Derneğine  sağladığı özel indirimli fiyatlar ile  daha uzun süre konaklama yapabiliyorlar.

Başkan Oktay Üstüner (Nebioğlu), Fuat Gökay, Sevda Özaçık, Armağan Köknel, Feyzi Kılıç, isimlerinden oluşan İstanbul Zileliler Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu tarafından organize edilen bu yıl ki  toplantıya Patalya Otel yönetimi özel indirimli tarife uyguluyor. Bu indirimli tarifeye  göre katılımcılar otelde kalmak için  kişi başına günlük  120 Lira konaklama bedeli ödenecekler.

 

REZERVASYON İÇİN İLETİŞİMTELEFONLARI

Oktay Üstüner    :  0532 238 3638

Fuat Gökay        :  0532 711 2575

Armağan Köknel :  0533 818 3066

Bekir Özaçık        : 0212 553 1721

Kaynak: (Hulusi Serezli) - Zile Sitesi Editör: Hulusi Serezli
Etiketler:
Yorumlar
Haber Yazılımı